Vítáme novou značku kosmetiky: CeraVe

cerave

Jaká je kosmetika CeraVe?

CeraVe nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť, která byla vyvinuta pod dohledem dermatologů. Jejich cílem je nabídnout řešení lidem, které trápí suchá, popraskaná a křehká pokožka. Přípravky CeraVe pomáhají zlepšit funkci kožní bariéry, zvýšit hydrataci pokožky a stimulovat další syntézu lipidů.

Proč CeraVe?

CeraVe obsahuje směs 3 ceramidů přirozeně se vyskytujících v pleti: ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6-II. Navíc obsahuje také cholesterol, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tyto složky působí synergicky k udržení optimálního stavu kožní bariéry.  Technologie CeraVe je unikátní patentovaná stuktura. Ve vrstvách multivesikulární emulze (MVE), kde se střídají olejové a vodní fáze, jsou obsaženy pleti vlastní ceramidy 1, 3 a 6-II, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tato struktura umožňuje, že se aktivní látky uvolňují postupně. Systém postupného uvolňování MVE zaručuje, že se klíčové složky CeraVe rychle vstřebávají do pokožky, hydratují ji a doplňují hladinu ceramidů. Postupné uvolňování poté hladinu hydratace udržuje a napomáhá obnově kožní bariéry a zlepšení stavu pokožky.

V sortimentu CeraVe naleznete přípravky na čištění pleti, obnovující a hydratační krémy a mléka a také hydratační péči o pleť. 

CeraVe je komplexní péče o suchou až velmi suchou pokožku. Tato kosmetika je vhodná pro: psoriázu/stařeckou xerózu/pruritus/atopickou dermatitidu.

Pokud vás tato kosmetika zaujala, přijďte za námi, rádi vám ji představíme blíže a vybereme vhodný produkt pro vás. A dobrou zprávou je, že ceny této kosmetiky jsou více než příjemné :)